בואו לשייט באילת

מי מאתנו לא היה בחייו באילת? העיר אילת היא ללא ספק המרכז התיירותי החשוב והפופולרי ביותר בישראל – מאות אלפי ישראלים ותיירים מחו"ל מגיעים אליה מדי שנה. בין אם מדובר בחודשי הקיץ – בהם העיר באמת מפוצצת עד אפס מקום – או בחודשי החורף – שגם בהם יש לעיר קסם משלה – כולנו רק סופרים את הימים עד לפעם הבאה שנרד לאילת ונתן לעצמנו חופשה אמתית. העיר אילת היא, כידוע, העיר הדרומית ביותר במדינת ישראל – עיר המחברת בין מדינת ישראל לירדן, מצרים וממנה אפשר להשקיף אפילו עד ערב הסעודית. אבל אין דבר שמייחד את אילת יותר מהים שלה – ים סוף – ומהאפשרויות המרגשות של שייט באילת.

לחוות את הים והאוויר הפתוח בחוויית שייט באילת

ים סוף, או בשמו האחר הים האדום – הוא ים צלול וייחודי עם צמחייה טבעית והרכב חיים מיוחד. חופי העיר אילת ידועים בשמש הקופחת ובמים הכחולים והצלולים – והאפשרות המרגשת ביותר לבילוי מימי בעיר אילת היא יציאה לשייט באילת. שייט באילת מתאים לכל סוגי האוכלוסייה – ממשפחות עם ילדים, לקבוצות , מסיבות הפתעה, ימי הולדת וערבי גיבוש בכל מקרה – מדובר בבילוי אמיתי. שייט באילת נותן לנו להתחבר למים הצלולים והשקט שלהם, לבלות באווירת מסיבה צעירה או לבלות בבילוי אינטימי ורומנטי – הכל לפי מה שרצוי לכם.

 מהן האפשרויות השונות של שייט באילת?

כשאנחנו מעוניינים לצאת לשייט במי הים האדום, חשוב שנדע על כל האפשרויות שלפנינו. ניתן לצאת לשייט משפחתי עם הילדים בזינוסטאר ולשמוע מהסקיפר שמוליק הדרכה מקצועית ומהנה יחד אם זאת להשקיף על החיים במים, ומנגד ניתן גם לצאת להפלגה לגבול טאבה וליהנות משייט עם ארוחת צהריים כשרה מושקעת ובר משקאות מפנק. לכל מטרה שאתם מחפשים – תוכלו למצוא אופציה של שייט שתתאים לכם. ובכל אחת מהאופציות – מדובר בחוויה בלתי נשכחת.

הפלגה בזינוסטאר אילת

דילוג לתוכן