מסיבת רווקות על יאכטה באילת

מסיבת רווקים
ערב רווקות הגיע, המסיבה האחרונה בטרם תעברו לפרק חדש בחיים, עוד רגע אתם מתחתנים ומיד יוצאים למסע מרתק וארוך, רגע לפני מארגנים מסיבת רווקות.
יש כמה סוגים של מסיבות רווקות: רועשות, פרועות ויש גם שקטות וביתיות, אם אתן רוצות לארגן מסיבה  בחברת החברות הקרובות הכנו עבורכם כמה רעיונות על משחקים משעשעים למסיבת רווקות מהנה על היאכטה.
המקום – יאכטה זינוסטאר.
אם אתם מעוניינים בשינוי אווירה, או אם ברצונכם להזמין מספר גדול של משתתפים ואין חלל גדול מספיק להכיל את כולם, שלא לדבר על לערוך פעילות כלשהי בו, אתם מוזמנים לעשות את מה שרווקים רבים כבר עושים – לצאת מהבית.
את מסיבות הרווקים והרווקות ניתן ומקובל לערוך על היאכטה, כדי ליהנות בכל זאת מפרטיות, אך דאגו לתאם זמן וציפיות עם שמוליק הסקיפר
היצירתיים מבינינו ישמחו לערוך את מסיבת הרווקים והרווקות  אצלנו על היאכטה עם מגוון משקאות וארוחת צהריים עשירה. ומוזיקה שתקפיץ את מצב הרוח מעלה מעלה אצלנו ביאכטה הרמקולים מופנים  לכיוונכם גם כשאתם רובצים על מזרוני המים
* הזמן – חשבו על השבוע שלפני יום החתונה, מתי תרצו לקיים את המסיבה? האם בסוף השבוע שלפני האירוע, האם יומיים לפני? ערב לפני? כדאי להחליט על כך מראש. ממסיבת רווקים או רווקות מוצלחת סביר שנחזור עייפים מאוד וייתכן שאף נרצה שתהיה לנו האפשרות ליהנות מחופש ביום שאחרי.
בכל מקרה כדאי לא לשכוח לתאם את המועד עם האנשים בחייכם שחשוב לכם מכל שישתתפו במסיבה ועדיף מוקדם מדי מאשר מאוחר.
 מה שנותר זה להתקשר לשמוליק ולתאם תאריך ושעה  להפלגה..

Your Price:

0.0₪

Day
דילוג לתוכן