אילת – עיר התיירות החשובה בישראל

העיר אילת היא העיר הדרומית ביותר במדינה – עיר ייחודית בנוף הישראלי, שמהווה משולש גבולות בין ישראל, ירדן, מצרים – ועם תצפית גם לערב הסעודית. אפשר לדבר המון על ייחודה הגאוגרפי, האקלימי והדמוגרפי של העיר אילת – אבל כל זה בוודאי לא הסיבה שאתם קוראים את הכתוב כאן. העיר אילת, ששוכנת לחופו של הים האדום – ים סוף – היא עיר התיירות המרכזית והחשובה במדינת ישראל. בכל שנה, מאות אלפי תיירים מישראל ומרחבי העולם נוהרים לעיר אילת – ונהנים מהחופים הנוצצים, המלונות המפנקים ואטרקציות המגוונות בעיר.

הפלגות באילת – הים האדום קורא לכם

העיר אילת ידועה מאוד בגלל הים האדום – ים צלול ויפה מלא בצמחייה ובדגה ייחודיים. הים עצמו מהווה אטרקציה – וחובבי הים לא יפספסו את ההזדמנות לצאת להפלגות באילת. הפלגות באילת הן אטרקציה שרבים מאתנו לא ירשו לעצמם לפספס – לצאת אל הים הפתוח בכלי השיט החביב עלינו וליהנות מהחיים כפי שאמורים לחיות אותם. הים הכחול, השמש החמה, האפשרות להירגע ולתפוס שמש באווירה ייחודית – כולן אפשרויות שאנו מקבלים כשאנחנו עולים על הפלגות באילת. הפלגה בזינוסטאר שכאלה מתאימות למגוון רחב של אוכלוסיות ולמגוון רחב של מטרות – החל מבילוי משפחתי מיוחד, דרך בילוי רומנטי לזוגות ובודדים ,לקבוצות , לערבי גיבוש , ימי הולדת ואירועים שונים.

סוגים שונים של הפלגות באילת – בילוי בסטייל

הפלגות באילת הן תעשייה משגשגת, וישנן אופציות רבות לבילויים שונים מסוג זה. ניתן לצאת להפלגות מסוג זה במסלולים ובסגנונות שונים. ניתן, לדוגמה, להפליג לגבול טאבה לתצפית דרך ריף הדולפינים, בהפלגה מפנקת עם ארוחת צהריים ובר משקאות, ניתן להשכיר את היאכטה זינוסטאר להפלגות פרטיות לאירועים אישיים מיוחדים, ואפשר גם פשוט למצוא הפלגה קצרת טווח לצאת לים הפתוח בשעת שקיעה. בכל מקרה – מדובר בבילוי עם סטייל.

 

דילוג לתוכן