חושבים על שיט לקבוצות באילת?

אם אתם חושבים על שיט לקבוצות באילת בטח תשמחו לדעת שזה אפשרי ואפילו מומלץ. למעשה, שיט לקבוצות באילת נחשבת לחוויה מגבשת מאין כמוה ואתם תוכלו ליהנות גם המדרכה, מהסברים על אילת ושכנותיה, על צפייה בריף הדולפינים מהים, מארוחת צהריים כשרה ואיכותית עם מטעמים מהמטבח המרוקאי הביתי ועוד.

זוהי רק ההתחלה

אבל זוהי רק ההתחלה כי בהפלגה קבוצתית באילת ניתן לשלב פעילויות ימיות שונות, למשל שחייה, מצנחי ים, אבובים, בננות, אופנועי ים ואפילו מזרוני ים. המשמעות היא שכל אחד בקבוצה ימצא משהו שהוא אוהב כך שהשיט יהפוך להצלחה מסחררת. אנחנו בטוחים שאפילו עכברי יבשה ידועים ירצו להפליג עוד ועוד, אבל אתם חייבים לנסות כדי להיווכח בעצמכם.

אולי תופתעו לדעת אבל גם זה לא הכל מסיבה אחת – שיט קבוצתי באילת ניתן להתאמה אישית וניתן לערוך במהלכו ארועים שונים, למשל ימי הולדת, מסיבות רווקים ורווקות ועוד כיד הדמיון הטובה.

מתי להפליג?

אמנם הפלגה במימי מפרץ אילת היא חוויה כל ימות השנה ובכל שעה, אבל אנחנו ממליצים על הפלגה בזמן השקיעה כדי להינות מצבעי השקיעה מעל הרי אדום. אמנם לא תקבלו ארוחת צהריים כמו בהפלגת צהריים אבל תיהנו מקפה ועוגה משובחים במיוחד.

אנחנו ממליצים להפליג ביכטה זינוסטאר ולא ביכטות רבות אחרות מסיבה אחת – ביכטה זו תיהנו מאוירה משפחתית, משני סיפוני שיזוף, ממגוון של מקומות ישיבה ובעיקר מהרבה פינוקים.

ולא פחות חשוב – בזינוסטאר הפליגו בעבר שועי עולם כך שאתם בחברה טובה לצד אנריקו מסיאס, סילבסטר סטאלונה, גולדי הון, שלמה ארצי, זובין מהטה ורבים אחרים. ומה אתם צריכים לעשות כדי להצטרף לרשימה המכובדת הזאת? לצלצל לטלפון 050-5341174 ולארוז בגד ים, קרם הגנה, מגבת וכובע רחב שוליים. אז ניפגש במרינה?

דילוג לתוכן